Меблі під замовлення або фабрична

Порада фахівцяТреба знати!

Вибираючи меблі або виготовляючи меблі під замовлення , ми часто робимо свій вибір за зовнішнім виглядом і функціоналу вироби, але також необхідно в першу чергу приділяти увагу сировині, з якого воно проводиться. Варто відзначити , що навіть вироби з дерева , будь то шафа , кухня , спальня і т.д. НЕ виготовляються з одного матеріалу, ніж вводять покупця в оману.

 

Але не варто засмучуватися ! У виробництві меблевих виробів деревину часто замінює деревоволокнистих плит , а це всім відомі МДФ і ДСП класу Е1. Ці матеріали не шкідливі і по емісії формальдегіду прирівнюються до справжньої деревині. Зокрема використовуються для внутрішньої обробки меблів, а також фасадів з елементами фігурного різьблення .

 

Увага!

Придбана або зібрана нові меблі видає своєрідний запах. Зазвичай цей запах зникає протягом декількох днів, залежно від температури і частоти провітрювання приміщення. Якщо після закінчення 1-2 місяців меблі видає неприємний запах, необхідно від неї позбутися , це вірна ознака неякісної сировини , що в майбутньому може відбитися на здоров'ї людини.

 

Фахівці ALLOGGIO використовують тільки сертифіковані матеріали , ніж гарантують міцність, надійність та екологічну безпеку нашим замовникам. При замовленні фабричної меблів у Києві обов'язково вимагайте сертифікат якості.

 

мебель под заказ недорого

производство мебели цены

шкафы на заказ цены

кухня цены

мебель под заказ недорого фото

офисная мебель на заказ фото

мебель на заказ недорого фото

шкафы купе цены

офисная мебель под заказ фото

мебель под заказ Украина цены

офисная мебель на заказ цены

офисная мебель под заказ цены

производство мебели фото

шкафы купе на заказ фото

шкафы на заказ фото

мебель под заказ Украина фото

кухня фото

шкафы купе фото

детская мебель на заказ фото

изготовление мебели фото

мебель на заказ фото

мебель на заказ цены фото

мебель под заказ фото

мебель на заказ Киев фото

мебель под заказ киев фото

 Создан 14 авг 2015Украина-Сегодня: Каталог сайтов Яндекс.Метрика Мебель на заказ Каталог сайтов и статей iLinks.RU Каталог сайтов :: Развлекательный портал iTotal.RU Каталог сайтов Всего.RU Каталог сайтов Bi0 Белый каталог сайтов Наш сайт в каталоге manyweb.ru доска объявлений GlavBoard.ru Каталог сайтов OpenLinks.RU TOP.proext.com waplog ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека tveedo AUTOREG.RU - Автоматическая регистрация в 1700+ каталогах $5. Регистрация в новых каталогах бесплатна.